Індуктивний датчик 3RG4064-0AG30
  • >
  • Siemens
  • Безконтактні датчики
  • Індуктивні датчики
  • 3RG4064-0AG30
3RG4064-0AG30  502199 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 502199
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • тип датчика: індуктивне положення;
  • конфігурація виходу: PNP;
  • функція перемикання: NO;
  • вихідний сигнал: 3-провідний;
  • відстань спрацьовування: 15 мм;
  • тип монтажу: вбудований;
  • форма корпусу: циліндричний, діаметр 30 мм;
  • напруга живлення: 15 - 34 В DC;
  • максимальний робочий струм: 200 мА;