Контактор Allen-Bradley 100-E460ED11
  • Контактори
  • 100-E460ED11
100-E460ED11  500290 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500290
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний/постійний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 250 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 460 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 700 А