Контактор Allen-Bradley 100S-C23EJ32C
  • Контактори
  • 100S-C23EJ32C
100S-C23EJ32C  500319 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500319
  • Тип вхідної напруги: постійний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 11 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 23 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 32 А
  • Напруга управління при DC: 24 В