Контактор Allen-Bradley 100-E580ED11
  • Контактори
  • 100-E580ED11
100-E580ED11  500291 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500291
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний/постійний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 355 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 580 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 800 А