Контактор Allen-Bradley 100S-C12EJ14C
  • >
  • Allen-Bradley
  • Елементи комутації
  • Контактори
  • 100S-C12EJ14C
100S-C12EJ14C  500316 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500316
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: постійний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 5,5 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 12 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 32 А
  • Напруга управління при DC: 24 В