Allen-Bradley 1606-XLE240EN
  • >
  • Allen-Bradley
  • Модулі
  • Джерела живлення
  • Bulletin 1606
  • 1606-XLE240EN
1606-XLE240EN  400684 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 400684
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Блок живлення Allen-Bradley 1606-XLE240EN серії 1606-XLE. Основний блок живлення, 24–28 В постійного струму, 240 Вт, вхідна напруга 120 В змінного струму. Забезпечує ефективність для зниження накопичення тепла в панелях, надійність системи досягається завдяки високій нароботці на відмову.
Технічні характеристики:
  • Вихідна напруга, Ном: 24В
  • Вихідний струм, Ном.: 10 А
  • Діапазон регулювання: 24…28 В
  • Діапазон вихідного струму: 10… 8,6 А
  • Вихідна потужність: 240 Вт
  • Вхідна напруга змінного струму: 100…120 В змінного струму
  • ККД, Тип: 91,3%
  • Діапазон температур: 0…70°C
  • Підключення: Гвинт
  • Розміри: 60 х 124 х 117 мм