Allen-Bradley 1606-XLS960E
  • Bulletin 1606
  • 1606-XLS960E
1606-XLS960E  400710 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 400710
Технічний опис
Блок живлення Allen-Bradley 1606-XLS960E серії 1606-XLS - високопродуктивний блок живлення, 24–28 В постійного струму, 960 Вт, 1-фазна вхідна напруга 100–240 В змінного струму. Розроблено за спеціальною технологією, яка значно зменшила розмір блоку та одночасно збільшила потужність на 150% для обробки пускових навантажень.
Технічні характеристики:
  • Вихідна напруга, Ном : 24 В
  • Вихідний струм, Ном.: 40 А
  • Діапазон регулювання: 24…28 В
  • Діапазон вихідного струму : 40…34,3 А
  • Вихідна потужність: 960 Вт
  • Вхідна напруга змінного струму: 100…240 В змінного струму
  • < li> ККД, Тип: 94,6%
  • Підключення: Гвинт
  • Розміри: 125 х 124 х 127 мм