Allen-Bradley 20F1ANC260JN0NNNNN
  • >
  • Allen-Bradley
  • Приводна техніка
  • Частотні перетворювачі
  • 20F1ANC260JN0NNNNN
20F1ANC260JN0NNNNN  500152 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500152
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 110 кВт
  • Максимальна вихідна потужність за квадратичного навантаження: 132 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 260 А
  • Максимальна вихідна частота: 590 Гц
  • Розмір корпусу: 6
  • Габаритні розміри: 667х308х346 мм