Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs RL61-8-1000-Z/92/136
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • RL61-8-1000-Z/92/136
RL61-8-1000-Z/92/136  124949 - 2 - trade-control.com.ua
  • Джерело світла: IRED
  • Тип світла: модульоване інфрачервоне світло, 850 нм
  • Діаметр світлової плями: прибл. 17 мм на відстані 1000 мм
  • Кут розбіжності: 1 °
  • Функціональний індикатор: 2 світлодіоди жовтого кольору
    ВКЛ: об'єкт в межах діапазону виявлення
    ВИКЛ: об'єкт поза діапазоном спрацьовування
  • Елементи управління: перемикач увімкнення/вимкнення світла
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму