Датчики усунення Sick PRO2-P100B25A1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • PRO2-P100B25A1
PRO2-P100B25A1  128243 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6052873
  • Напруга живлення UV: DC 12 В (–5 %) ... DC 24 В (+10 %)
  • Споживана потужність: ≤ 180 mA
  • Час прогріву: ≤ 30 min
  • Матеріал корпусу: Метал (Цинк, лиття під тиском)
  • Матеріал переднього вікна: Пластик (Polycarbonat (PC))
  • Вигляд підключення: Розетка, HRS, 12-контактна (введення/виведення, живлення)
  • Індикація: 2 LEDs (Робочий стан, Лазер включений /вимкнено), Точково-матричний дисплей,
  • Вага: 300 g
  • Розміри (Ш x В x Г): 40 mm x 94,5 mm x 60 mm
  • Тип захисту: IP67
  • Клас захисту: III
  • Діапазон вимірювання: 75 mm ... 125 mm
  • Ширина діапазону вимірювання (при відстані вимірювання) : 17 мм (75 мм), 22 мм (100 мм), 27 мм (125 мм),
  • Об'єкт вимірювання: Природні об'єкти
  • Точність відтворення: 25 µm, напрям х , 2 µm, напрямок z,
  • Лінійність: Напрямок х ± 170 µm ... ± 270 µm , Напрямок z ± 50 µm,
  • Оцінка: ≥ 5 ms
  • < li>ДЖЕРЕЛО ВИПРОМІНЮВАННЯ: Лазер, червоний, Видиме червоне світло
  • Тип. розмір світлової плями (відстань): 0,3 мм x 32 мм
  • Послідовний: ✔ RS-485
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +40 °C, Робоча температура UВ = 24 В
  • Діапазон температур при зберіганні: -20 °C ... +60 °C
  • Макс. отн. вологість повітря (без утворення конденсату): 85%
  • Температурний дрейф: ± 0,05% FS/K (FS = Full Scale = діапазон вимірювання датчика)
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz (амплітуда 1,5 мм, осі x, y, z по 2 години кожна)
  • Удароміцність: 50 G (осі x, y, z по 3 рази кожна)
  • Швидкість передачі даних: 9,6 kbit/s ... 4 Mbit/s , напівдуплекс
  • Кількість: 3
  • Вигляд: PNP
  • Максимальний вихідний струм IА: ≤ 100 mA
  • < li>Кількість: 1
  • Вигляд: Токовий вихід
  • Струм: 4 mA ... 20 mA, ≤ 300 Ω