Лазерний датчик Sick S20B-1011BA
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Лазерні датчики
  • S20B-1011BA
S20B-1011BA  267369 - 2 - trade-control.com.ua S20B-1011BA  267369 - 2 - trade-control.com.ua
S20B-1011BA  267369 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 267369
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1026823
  • Дальність дії захисного поля: 1,5 м.
  • Дальність дії запобіжного поля: 8 м (при відбивній здатності 30%)
  • Вимір відстані діапазон: 30 м
  • Кут сканування: 270 °
  • Роздільна здатність: 30 мм, 40 мм, 50 мм, 70 мм, на вибір
  • < li> Кутова роздільна здатність: 0,5 °
  • Час відгуку: 80 мс
  • Доповнення захисного поля: 100 мм
  • Кількість множинних вибірок: 2 ... 16 , настроюється через CDS.
  • Затримка автоматичного скидання: 2 ... 60 с, що налаштовується
  • Тип: Тип 2 (IEC / EN 61496-1)
  • Рівень повноти безпеки: SIL1 (IEC 61508), SILCL1 (EN 62061)
  • Категорія: Категорія 2 (EN ISO 13849)
  • Швидкість тестування (внутрішній тест): 12 / с
  • Максимальне споживання швидкість: ≤ 7 / хв (EN ISO 13849)
  • Рівень ефективності: PL c (EN ISO 13849)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 5,29 x 10 -8 (EN ISO 13849)
  • T M (час місії): 20 років (EN ISO 13849)
  • Зовнішній моніторинг пристрою (EDM): ✔
  • Захист cl ass: II (EN 50178)
  • Напруга живлення В s : 24 В постійного струму (16 ,8 В постійного струму ... 30 В постійного струму)
  • Потужність: ≤ 0,33 А, ≤ 1,65 мА,
  • Розміри (Ш x В x Г) : 102 мм x 152 мм x 105 мм
  • Вага: 1,2 кг
  • Матеріал корпусу: Алюміній, лиття під тиском.
  • Колір корпусу: RAL 1021 (жовтий)
  • Матеріал покриття оптики: полікарбонат.
  • Поверхня покриття оптики: Зовні стійке до подряпин покриття
  • Ступінь захисту: IP 65 (EN 60529)
  • Робоча температура навколишнього середовища: -10 ° C .. + 50 ° C
  • Тип світла: Імпульсний лазерний діод
  • Довжина хвилі: 905 нм.
  • Відбивна здатність: 1,8% ...> 1000%, відбивачі.
  • Клас лазера: 1 (21 CFR 1040.10 та 1040.11, IEC 60825-1: 2001)
  • Моніторинг зовнішніх пристроїв (EDM): 1
  • Скидання / перезапуск : 1
  • Очікування: 1
  • Виходи безпеки (OSSD): 2 x 250 мА
  • Діагностичні виходи: 1 x 100 мА