Лазерний датчик Sick S30B-2011CA
  • Лазерні датчики
  • S30B-2011CA
S30B-2011CA  130202 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1026821
  • Виконання: Датчики без системного роз'єму
  • Область застосування: Indoor
  • Діапазон захисного поля: 2 m
  • Діапазон сигнального поля: 8 m (при дифузному відображенні 15 %)
  • Діапазон вимірювання відстаней: 30 m
  • Тип блоку поля: Потрійні набори полів
  • Кількість полів: 4
  • Кількість полів: 12
  • Кут сканування: 270°
  • Роздільна здатність (конфігурований) : 30 мм, 40 мм, 50 мм, 70 мм
  • Кутова роздільна здатність: 0,5°
  • Оцінка: 80 ms
  • Доповнення захисного поля: 100 mm
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 8,0 x 10 -8 (EN ISO 13849)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)
  • Блокування повторного запуску: ✔
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔< /li>
  • Багаторазова оцінка: ✔
  • Переключення виду контролю: ✔
  • Статичне перемикання захисного поля: ✔
  • Вигляд підключення: Системний роз'єм зі з'єднувальним кабелем або без нього
  • Універсальні входи/виходи: 5
  • Тип конфігурації: ПК з CDS (конфігураційне та діагностичне програмне забезпечення)
  • < li>Конфігураційний та діагностичний інтерфейс: RS-232
  • Клас захисту: II ( EN 50178), EN 60950,
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (16,8 V DC ... 30 V DC)
  • Споживання струму: ≤ 0,33 A , ≤ 1,7 A ,
  • Розміри (Ш x В x Г): 102 мм x 152 мм x 106 mm
  • Вага: 1,2 kg
  • Поверхня захисного екрану: Покриття зовнішньої сторони стійке до подряпин
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +50 °C
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 150 Hz (IEC 61496, IEC 61496-3)
  • < li>Вигляд випромінювання: Пульсуючий лазерний діод
  • Довжина хвилі: 905 nm
  • Дифузне відображення, що фіксується: 1,8 % ... > 1.000 %, Відбивачі
  • Клас лазера: 1 (21 CFR 1040.10 та 1040.11, IEC 60825-1)
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): 1
  • Скидання/повторний запуск: 1
  • Статичні керуючі входи: 2
  • Ста тичні керуючі входи з EFI: 5
  • Режим готовності: 1
  • Пари OSSD: 1
  • Діагностичні виходи: 3
  • Швидкість передачі: 38,4 kBaud
  • Швидкість передачі: ≤ 500 kBaud
  • Довжина кабелю: ≤ 50 m
  • Перетин дроту: 0,22 мм²
  • Інтеграція через шлюз EFI: CANopen
  • : Ethernet
  • : PROFIBUS DP
  • : PROFIBUS PROFIsafe< /li>
  • : PROFINET PROFIsafe
  • Запобіжні виходи (пристрій перемикання вихідного сигналу OSSD): 2 x 250 mA
  • Діагностичні виходи: 3 x 100 mA