Індуктивний датчик 3RG4200-1AB00
  • >
  • Siemens
  • Безконтактні датчики
  • Індуктивні датчики
  • 3RG4200-1AB00
3RG4200-1AB00  501999 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 501999
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • тип датчика: індуктивний;
  • конфігурація виходу: PNP;
  • функція перемикання: NO;
  • вихідний сигнал: 3-провідний;
  • відстань спрацьовування: 0,8 мм;
  • тип монтажу: вбудований;
  • форма корпусу: циліндрична, діаметр 4 мм (M4);
  • підключення: кабель, довжина 2 м;
  • напруга живлення: 10-30 В DC;
  • максимальний робочий струм: 200 мА;