Контактор Allen-Bradley 100-C55D10
  • >
  • Allen-Bradley
  • Елементи комутації
  • Контактори
  • 100-C55D10
100-C55D10  500307 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500307
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 30 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 55 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 100 А