Контактор Allen-Bradley 100-E190KJ11
  • Контактори
  • 100-E190KJ11
100-E190KJ11  500286 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500286
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний/постійний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 90 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 190 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 275 А