Контактор Allen-Bradley 100S-C43EJ22C
  • Контактори
  • 100S-C43EJ22C
100S-C43EJ22C  500323 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500323
  • Тип вхідної напруги: постійний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 22 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 43 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 85 А
  • Напруга управління при DC: 24 В