Контактор Allen-Bradley 100-E305KD11
  • Контактори
  • 100-E305KD11
100-E305KD11  500289 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500289
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний/постійний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 160 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 305 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 500 А