Лазерний датчик Sick S30A-6011EA
  • Лазерні датчики
  • S30A-6011EA
S30A-6011EA  130166 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1023548
  • Виконання: Датчики без системного роз'єму
  • Область застосування: Indoor
  • Діапазон захисного поля: 5,5 m
  • Діапазон сигнального поля: 49 m (20 м при дифузному відображенні 20 %)
  • Діапазон вимірювання відстаней: 49 m
  • Кількість одночасно контрольованих захисних полів: ≤ 4
  • Тип блоку поля: Потрійні набори полів, Подвійні набори полів
  • Кількість полів: 32
  • Кількість полів: 64
  • Кут сканування: 190°
  • Роздільна здатність (конфігурований): 30 мм, 40 мм, 50 мм, 70 мм, 150 мм
  • < li>Оцінка: 60 ms
  • Доповнення захисного поля: 100 mm
  • Кількість багаторазових оцінок: 2 ... 16, налаштовується я
  • Час затримки автоматичного скидання: 2 s ... 60 s, налаштовується
  • Блокування повторного запуску: ✔
  • Контроль зовнішніх пристроїв (EDM): ✔
  • Багаторазова оцінка: ✔
  • Переключення виду контролю: ✔
  • Синхронний контроль: ✔
  • Статичне перемикання захисного поля: ✔
  • Динамічне перемикання захисного поля: ✔
  • Безпечний зв'язок між пристроями SICK за допомогою EFI/SDL: ✔
  • Клас захисту: II (EN 50178)
  • Напруга живлення UV : DC 24 V (DC 16,8 V ... DC DC 28,8 V)
  • Споживання струму: ≤ 0,8 A , ≤ 2,3 A ,
  • < li>Розміри (Ш x В x Г): 155 мм x 185 мм x 160 мм
  • Вага: 3,3 kg
  • Матеріал корпусу: Алюмінієве лиття
  • Колір корпусу: RAL 1021 (яскраво-жовтий)
  • Матеріал переднього скла: Polycarbonat
  • Поверхня фронтального скла: Покриття зовнішньої сторони стійке до подряпин
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +50 °C
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 150 Hz (IEC 61496, IEC 61496-3)
  • Вигляд випромінювання: Пульсуючий лазерний діод
  • Довжина хвилі: 905 nm
  • Дифузне відображення, що фіксується: 1,8 % ... > 1.000 %, Відбивачі
  • Клас лазера: 1 (21 CFR 1040.10 та 1040.11, IEC 60825-1)
  • Запобіжні виходи (у пристрій перемикання вихідного сигналу OSSD): 2 x 500 mA
  • Діагностичні виходи: 3 x 100 mA