Лазерний датчик Sick S30B-3011DA
  • Лазерні датчики
  • S30B-3011DA
S30B-3011DA  130131 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1056429
  • Діапазон захисного поля: 3 m
  • Діапазон сигнального поля: 8 m (при дифузному відображенні 15 %)
  • Діапазон вимірювання відстаней: 30 m
  • Тип блоку поля: Потрійні набори полів
  • Кількість полів: 8
  • Кількість полів: 24
  • Кількість випадків контролю: 32
  • Кут сканування: 270°
  • Роздільна здатність (конфігурований) : 30 мм, 40 мм, 50 мм, 70 мм, 150 мм
  • Кутова роздільна здатність: 0,5°
  • Оцінка: 80 ms
  • Доповнення захисного поля : 100 mm
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (EN ISO 13849)< /li>
  • Динамічне перемикання захисного поля: ✔
  • Контур як база: ✔
  • Вбудований конфігураційний пристрій: ✔
  • Видача результатів вимірювань: За допомогою RS-422
  • < li>Безпечний зв'язок між пристроями SICK через EFI/SDL: ✔
  • Вигляд підключення: Системний роз'єм зі з'єднувальним кабелем або без нього
  • Універсальні входи/виходи: 5
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (16,8 V DC ... 30 V DC)
  • Споживання струму: ≤ 0,33 A , ≤ 1,7 A ,
  • Розміри (Ш x В x Г) : 102 мм x 152 мм x 106 мм
  • Тип захисту: IP65 (EN 60529)
  • < li>Діапазон робочих температур: –10 °C ... +50 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +50 °C
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 150 Hz (IEC 61496, IEC 61496-3)
  • Вигляд випромінювання: Пульсуючий лазерний діод
  • Довжина хвилі: 905 nm
  • Фіксоване дифузне відображення: 1,8 % ... > 1.000 %, Відбивачі
  • < li>Режим готовності: 1
  • Пари OSSD: 1
  • Діагностичні виходи: 3
  • Швидкість передачі: 38,4 kBaud
  • Довжина кабелю: ≤ 50 m
  • Перетин дроту: 0,22 mm²
  • < li>Інтеграція через шлюз EFI: CANopen
  • : PROFINET PROFIsafe
  • Запобіжні виходи (пристрій перемикання вихідного сигналу OSSD): 2 x 250 mA
  • Діагностичні виходи: 3 x 100 mA